Skip to content
Jesteśmy z Wami od 1982 roku ...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
Jesteśmy z Wami od 1982 roku...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
previous arrow
next arrow
Slider

Usługa najmu

 WT-300N / WT-500

Dla tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie posiadają jeszcze własnych zestawów Tour Guide, a organizując grupowe wycieczki, pielgrzymki, konferencje, szkolenia, prezentacje, spotkania jak również dla posiadających już w/w zestawy w okresach zwiększonego na nie popytu planują obsługę większej ilości grup, proponujemy usługę najmu kompletnych zestawów Tour Guide. Usługa najmu zestawów Tour Guide dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Państwa uwzględniając skład ilościowy urządzeń nadawczo-odbiorczych wraz z niezbędnymi akcesoriami jak i czasu jego najmu. Zestawy oparte na urządzeniach WT-300N i WT-500 firmy Okayo są kompatybilne i mogą być używane dodatkowo lub zamiennie. Dotyczy to zarówno odbiorników i nadajników. Wszystkie nasze nadajniki w najmowanych zestawach Tour Guide z serii WT-300T i WT-500T posiadają wbudowany dodatkowy mikrofon do wykorzystania w przypadku niepodłączenia zewnętrznego mikrofonu. Wbudowany mikrofon w urządzeniach nadających może uratować sytuacje w przypadku awarii, zgubienia lub zapomnienia mikrofonów zewnętrznych.
Zestawy są przygotowane do natychmiastowego użytku z załadowanymi bateriami i smyczami.

W skład przykładowego zestawu dla 50 osób/odbiorników wchodzą:
– 2 szt. nadajników (1 szt. zapasowa)
– 2 szt. mikrofonów nagłowny i doklapowy (1 szt. zapasowa)
– w zależności od czasu najmu odpowiednia ilość baterii plus zapas
– słuchawki wielokrotnego użytku tzw. higieniczne, dezynfekowane, indywidualnie pakowane plus zapas
– odpowiednie walizki transportowe na wszystkie urządzenia wraz z akcesoriami

– ilość dni najmu zestawu w przypadku dłuższych tras liczone są bez dnia wyjazdu i powrotu.
– koszt dostawy i odbioru zestawu Tour Guide jest po stronie naszej firmy.

– przesyłki realizowane spedycją GLS w odpowiednich dniach roboczych przed datą najmu, potwierdzane są  mailem z linkiem do ich śledzenia  – Odbiór również w dniu roboczym po okresie najmu.
– dostawa zestawu Tour Guide i jego odbiór jest z określonej przez Zamawiającego lokalizacji w Polsce,  która winna być ściśle określona.

– 1 dzień liczony jest na  ok. 8 godz. pracy baterii wchodzących w skład zestawu.

UWAGA:
Zamówienia – zapytania dot. najmu zestawów przyjmujemy tylko na
Formularz najmu zestawu Tour Guide

(pobierz)

W celu dokonania  zamówienia – zapytania prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZAMÓWIENIA. Po jego prawidłowym wypełnieniu i zatwierdzeniu jest on automatycznie wysyłany w formie dokumentu PDF na adresy mailowe Wynajmującego i Najmcy.
Przyjęcie zamówienia – zapytania polega na wycenie usługi najmu, potwierdzeniu FORMULARZA ZAMÓWIENIA  i  wraz z  Fakturą proforma za najem odesłanie na adres mailowy Najmcy (Zamawiającego)

 

Przekazanie należnej kwoty zgodnej z przesłaną Fakturą proforma na nasze konto bankowe w odpowiednim terminie poprzedzającym datę wysyłki zestawu Tour Guide jest warunkiem realizacji zamówienia i jednocześnie potwierdzeniem przyjęcia warunków najmu zawartych w Regulaminie ze strony Najemcy (Zamawiającego).

Zapraszamy do współpracy biura podróży, pilotów, przewodników turystycznych, organizatorów konferencji, szkoleń, prezentacji, spotkań oraz innych.

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN NAJMU