Skip to content
Jesteśmy z Wami od 1982 roku ...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
Jesteśmy z Wami od 1982 roku...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
previous arrow
next arrow
Slider

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się od 40 lat urządzeniami multimedialnymi  stosowanymi w codziennym życiu. Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu, wdrażaniu i ich serwisie pozwala na wprowadzanie do naszej oferty urządzeń najbardziej odpowiednich do trendów rynku, potrzeb i wymagań naszych odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się mobilnymi i stacjonarnymi systemami urządzeń do bezprzewodowej transmisji  głosowej zwanymi Tour Guide Systemami  kierowanymi do grupy  (grup) osób na różnego rodzaju spotkaniach, prezentacjach, szkoleniach czy konferencjach z wykorzystaniem indywidualnych odbiorników  w celu przekazu informacji audio o najwyższej jakości.

Oferta nasza skierowana jest do szerokiego grona osób, które używając głosu ludzkiego jako podstawowego narzędzia do przekazu treści słownych pragną w różnych warunkach ze względu na poziom hałasu czy przepisów, dotrzeć do jak najszerszego grona osób. Nasze systemy szczególnie polecamy przewodnikom, prezenterom, szkoleniowcom czy tłumaczom (tłumaczenie symultaniczne) pracującym w różnych środowiskach obiektów sakralnych, muzeów, galerii, sal szkoleniowo-konferencyjnych, hal wystawowych itp.

Korzystając z naszych systemów podwyższamy komfort komunikacji międzyludzkiej przyczyniając się do zachowania w dobrej kondycji zdrowotnej w/w osoby.

Zapraszamy do współpracy