Skip to content
Jesteśmy z Wami od 1982 roku ...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
Jesteśmy z Wami od 1982 roku...
Tour Guide System – Bezprzewodowe systemy audio
sprzedaż i wynajem
previous arrow
next arrow
Slider

Gwarancja – Serwis

UwagaNa nowo wprowadzone do naszej oferty urządzenia WT-300N R/T obowiązuje 3-letni okres gwarancyjny również  przy sprzedaży do użytku profesjonalnego*. 

Wszystkie pozostałe towary objęte są 2-letnią gwarancją z wyłączeniem źródeł zasilania typu akumulatory AA /R6 na które udzielamy gwarancji na okres 1 roku od daty zakupu. W okresach tych gwarantujemy prawidłową pracę zgodną z ich przeznaczeniem, użytkując wg. dołączanej instrukcji obsługi . W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów lub pytań co do ich prawidłowej pracy prosimy kontaktować się drogą telefoniczną lub mailową. Usterki urządzeń powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub  z uszkodzeń tzw. mechanicznych (zgniecenia obudów, zalania płynami, pęknięcia wyświetalaczy LCD, potencjometrów itp.) nie uwzględniane przez gwarancję będą usuwane odpłatnie po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich warunków  z naszym serwisem.

* Warunki gwarancyjne przy sprzedaży hurtowej do użytku profesjonalnego są ustalane indywidualnie i  przedłużenie ich okresu ponad ustawowy wymaga dodatkowych opłat.

Naprawa w ramach gwarancji będzie realizowana w systemie Door To Door za pośrednictwem naszego serwisu w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia dostarczenia do serwisu. W przypadku niedotrzymania w/w terminu towar będzie wymieniany na nowy.

W celu uzgodnienia procedur reklamacyjno-naprawczych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny  77 4565511 lub e-mailowy pod adresem serwis-tg@tomix.com.pl